WhatsApp Destek
50 TL Üzeri ÜCRETSİZ KARGO
HIZLI TESLİMAT
headset Tıkla Ara

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz 24 Saatte Kargoya Verilmektedir. 

Siparişiniz bulunduğunuz adres ile ve kargo şubesinin teslimat zamanına bağlı olarak İstanbul, İzmir, Ankara ve yakınındaki şehirlere (Pazar ve resmi tatil günleri hariç) genellikle 1-2 gün içinde teslim edilir. Diğer şehirlere ise 600 km.den sonra 3-4 güne teslim ediliyor.

Siparişiniz kargolandığında sms ile kargo takip numaranız tarafınıza gönderilecektir. 

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili whatsapp yoluyla tarafınıza bilgi verilecektir.

ornela.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Kapıda ödeme / Kredi kartı/ Havale / EFT iadesi, banka işlemleri ile sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda, ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri (24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra 48 Saat İçerisinde para iadeniz yapılır.

Para iadenizin sorunsuz yapılması için aşağıdaki bilgileri 0 541 976 35 76 nolu whatsapp destek hattımıza eksiksiz göndermelisiniz.

* TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınıza ait olabilir) 

* IBAN'a ait İsim Soyisim ve TC kimlik Numarası

* Banka ismi