WhatsApp Destek
Ornela Latex Yelek Korse Nasıl Kullanılmalı?

Ornela Latex Yelek Korse Nasıl Kullanılmalı?

Günün her saatinde mükemmel görünmek her kadının en büyük isteği. Ancak bazı kıyafetler vücuttaki kusurları daha da ön plana çıkarabiliyor. Ornela latex yelek korse ile tüm bu kusurları ortadan kaldırmak mümkün. 

En ine kıyafetlerde bile kusursuz görünmek isteyenler yelek korse modelleri arasından seçimlerini yapıyor. Ornela yelek korse hem konfor hem de toparlama sağladığı için birçok kadın tarafından tercih ediliyor. Ancak en mükemmel görünümü elde etmek için korse kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu noktalara dikkat ederek korse rahatlıkla uzun süreli kullanılabiliyor.

Latex Yelek Korse Kullanımı

Ornela latex yelek korse dokuz adet çelik balene sahip. Çelik balenler bel ve karın bölgesinde 2 bedene kadar ince görüntü sağlamaya yardımcı oluyor. Askılı yelek korse ise askıları sayesinde korsenin gün boyunca kaymadan kullanılmasına izin veriyor. 

Korseyi kullanırken ilk olarak alttan kapatmak önemli. Böylelikle karın ve bel bölgesi tamamen korsenin içinde kalıyor. Eğer korse ilk olarak üstten kapanırsa alt bölgelerde sıkışma medyana gelebilir. Ayrıca askılı korsede doğru sutyen seçimi de önemli. Çünkü korse sutyenin alt bölümünde başlıyor. Sırt bölgesinde iz yapmayan sütyen seçerek lateks yelek korse ile mükemmel bir görünüm elde etmek mümkün.

Ornela Latex Yelek Korse Nasıl Temizlenmeli?

Yelek korse kullananlar arasında en çok sorulan sorular arasında korse temizliği yer alıyor. Diğer balenli korseler gibi balenli latex yelek korse de çamaşır makinasında yıkamaya uygun değil. Korsenin temizliği su ve sabunla silinerek yapılmalı. Eğer korse çamaşır makinasında yıkanırsa korsenin içindeki balenler bozulabilir. Bu nedenle temizlik için düzenli olarak sabunlu bezle ve ıslak bezle silmek yeterli olacaktır. Bunun dışında ek bir temizlik işlemine gerek yoktur.

Yelek Korse ve Normal Korse Arasındaki Farklar

Aslında temelde yelek korse ile normal korse arasında büyük bir fark bulunmaz. Her iki korse modeli de balenli ve balensiz olmak üzere farklı çeşitlere sahiptir. Ornela latex telek korse balenlerle tam toparlama sağlar. Normal ve yelek korse arasındaki en büyük fark kullanım rahatlığıdır. Yelek korse askıları sayesinde kaymaz ve gün boyunca daha rahat kullanılabilir.