WhatsApp Destek
Kalça Dikleştirici Korse Ne İşe Yarar?

Kalça Dikleştirici Korse Ne İşe Yarar?

Tüm kadınlar daha dolgun ve dik görünen bir kalçaya sahip olmak ister. Kalça dikleştirici korse, kalçaların olduğundan daha dik ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Bu korse incelten korselerden farklıdır. Bu korsenin kullanım amacı daha dolgun görünen bir kalça görüntüsü elde etmektir.

Dolgun kalçalar pantolon, etek ve elbiselerde daha iyi görünür. Bu nedenle kadınlar kalça şekillendiren korse kullanarak istedikleri bu görüntüyü elde etmektedir. Dikişsiz olan korseler hiçbir kıyafetin altından belli olmaz. Böylelikle saten gibi en ince kumaşlarla bile korseyi rahatlıkla kullanmak mümkün olur.

Kalça Dikleştirici Korse Nedir?

Kalça dikleştirici korse özel tasarımı sayesinde kalçaları yukarıda doğru iter. Böylelikle sarmış veya aşağıya doğru inen kalça görüntüsünün önüne geçmek mümkün olur. Hem geniş hem de dar kalçalarda etkili sonuçlar elde edilir. 

Dikleştirme yaparken aynı zamanda kalça toparlanır. Kalça dikleştirici korse kullananlar hem dikleştirme hem de toparlama etkisinden dolayı bu korse modelini tercih etmektedir. Aynı zamanda basen bölgesinde toparlama etkisine de sahiptir. Kalça dolgulu korse kalçaların daha dolgun görünmesine de yardımcı olur. Dolgu malzemesi kalçaların doğal bir görünüme sahip olmasını da sağlar.

Kalça Dikleştirici Korse Ne İşe Yarar?

Kalça dikleştirici korse kalçaların daha dik görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra basen bölgesinde de toparlama sağlamayı destekler. Özellikle abiye elbiselerin altında kalçanın düzgün görünmesine de yardımcı olur. Birçok kıyafet kalçaların düzgün görünmesini engelleyebilir. Özellikle de abiye elbiseler gibi ince kumaşlar tüm kusurları ortaya çıkarır. Korse kullanımı sayesinde bu kusurların ortadan kaldırılması mümkündür. 

Korse Tarafından Sağlanan Dikleşme Kalıcı Olur Mu?

Zayıflatıcı korselerin aksine dikleştirici korselerde dikleşme kalıcı olmayabilir. Uzun süreli kullanımda istenilen dikleşmenin kalıcı olma olasılığı daha yüksektir. Ancak bel korse modelleri kalıcı sonuç sağlama konusunda daha etkili sonuçlar vermektedir.

Kimler Dikleştirici Korse Kullanabilir?

Dikleştirici korseler doğum sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenle bu korseleri herkes rahatlıkla kullanabilir. Korseler gece bir yere giderken olduğu gibi gündüz bir yere giderken de kullanılabilir. Bu nedenle kalça dikleştirme günün her saatinde ve tüm etkinliklerde kolaylıkla sağlanabilir.