WhatsApp Destek
Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271 Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271

Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271

119.90 TL

Beden :
  • 75B
  • 75C
  • 80B
  • 80C
  • 85B
  • 85C
Adet:
Kapsız,dantelli,telli

 

Kumaş Karışım : %55 Polyamid %30 Mikro %15 Elastan

Ütü : Ütüleme Yapılmaz

Yıkama : Elde Yıkama

Kurutma : Kurutma Makinesinde Kurutulamaz

Çamaşır Suyu : Çamaşır Suyu Konamaz

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin  uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Havale-Eft ödemeli durumlarda sipariş eden ile ödeyenin aynı olmaması banka onayında gecikmeye yol açabileceğinden ödeme açıklamasına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo A.Ş. tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta' sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ornelakorse.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI 

Değerli müşterimiz, ornela.com.tr sitemizden satın aldığınız ürün /ürünlerin iade/ değişim süresi, ürün/ürünlerin kargodan teslim alındığı tarihten itibaren 7 GÜN dür.Arızalı ürün /ürünlerde bu süre 14 GÜN dür.

İADE /DEĞİŞİM İÇİN 

0 850 305  00 85 numaralı çağrı merkezimizi arayarak anlaşmalı kargo şirketimiz ile ORNELLA TEKSTİL LTD. ŞTİ şirket ismimizi ve size söyleyeceğimiz kargo iade kodumuzu belirterek iade/değişim ürün/ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

İade ve değişimlerde;

Değişimlerde ; 1. değişim işlemi için kargo ücreti siz ürünü bize gönderirken ve biz ürünü değiştirip tarafınıza kargolarken kargo ücretini biz karşılıyoruz.Sonraki değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadelerde ; ücret iadeleri kapıda ödeme ücreti ve kargo ücreti kesintileri yapılarak iade edilecektir.

ÜRÜN TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA ÜRÜN KONTROL SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. ÜCRET İADELERİ, KONTROL SÜRESİNİN BİTİMİNDEN İTİBAREN 10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILACAKTIR

TOPLAM BU SÜREÇ 13 İŞ GÜNÜDÜR.

*DEĞİŞİM ve İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

6502 sayılı Mevzuata göre iade veya değişim yapılmayan ürünler;

Hijyen nedeniyle ambalajı açılmış veya denenmiş  olmaksızın iç giyim (Alt Grup, Fantazi Giyim ve Kostümler, Korse, Çorap, Külot, Boxer, Slip, Sütyen ) ürünlerinde  ve özel yapıştırma jelatini olan ürün ve aksesuarlarımızda mevzuat gereği iade ve  değişim mümkün değildir.

Hijyenik nedenlerden dolayı hijyen/koruma bandının açılması veya koparılması halinde ürünün iadesi kabul edilememektedir. 

Diğer ürünlerde iade/değişim ; ürünün kullanılmamış , tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması , ürünün etiketinin ve kutusunun  zarar görmemiş olması halinde  resmi süre olan 14 iş günü içinde bize teslim edilmiş olması halinde gerçekleştirilir. Yasal süre olan 14 iş gününü  geçen siparişlerin iade/değişimi yapılamaz.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

Müşteri Hizmetleri: 0 850 305  00 85

 

 

Jessica Balenli Dantelli Kapsız Toparlayıcı Biyeli Sütyen 41SU65271