WhatsApp Destek

İade ve Değişim Koşulları

Ornelakorse.com sitemiz  üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde fatura arkasında yer alan iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Ürünün tarafımıza  ulaşması akabinde  kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Kullanılmış, lekelenmiş, ürün etiketi sökülmüş, herhangi bir nedenle vücut kremi vb madde teması ile kirlenmiş ürünler hiçbir şekilde iade alınmamaktadır.

Erojen bölge ile temas eden ürünlerin iadesi (sağlık nedenleri ile) kabul edilmez. Ürünlerimiz ; ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. 

Hijyen kuralları gereği alt iç giyimde iade ve değişim yapılmaz. İlk kullanıcıya özel yapıştırma jelatini olan ürün ve aksesuarlarımızda iade ve değişim yapılmaz.  

Satın almış olduğunuz ürünümüzün bedeninize dar veya bol gelmesi halinde önce ürün kullanma kılavuzunu dikkatle okumanız daha sonra da ürünün kapamasını doğru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bundan sonra size daha önce ürün ile birlikte gönderilen iki adet irsaliyeli faturadan  -1-(bir) nüshasını fatura arkasındaki bölümleri doldurup yurtiçi kargo ile kargo ücreti size ait olacak şekilde tarafımıza kargolayabilirsiniz. Şirketimize gelen değişim kargonuz 3 (üç) iş günü içerisinde değiştirilerek tarafınıza  kargo ücreti size ait olacak şekilde yollanır. İade koşulları için geçerli olan hususlar  değişim için de aynıdır.

İç çamaşırı kategorisi olarak adlandırılan  Basen Dikleştirici, String ve toparlayıcı korse vb. ürünlerimizin; iadeleri  Erojen bölge ile teması gerçekleştiği  için kadın sağlığı açısından kabul edilmez.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade ve Değişim Adresi


Ürün iade ve değişim adresimiz aşağıda belirtilmiştir.


KONAK MAH. MÜCİBUR RAHMAN SOKAK NO:6/205 İZMİROĞLU İŞ MERKEZİ KONAK-İZMİR