WhatsApp Destek

İade ve Değişim Koşulları

Hijyen koşulları nedeniyle ambalajı açılmış veya denenmiş  olmaksızın iç giyim (Alt Grup, Fantazi Giyim ve Kostümler,Çorap, Külot, Boxer, Slip ) ürünlerinin sizin ve diğer müşterilerimizin sağlığı açısından ve mevzuat gereği değişim veya iadesi yapılamaz.

Hijyenik nedenlerden dolayı hijyen/koruma bandının açılması veya koparılması halinde ürünün iadesi kabul edilememektedir. 

Diğer ürünlerde iade/değişim ; ürünün kullanılmamış , tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması , ürünün etiketinin ve kutusunun  zarar görmemiş olması ve ürün faturasının iade/değişim bilgileri ile doldurulup resmi süre olan 14 iş günü içinde bize teslim edilmiş olması halinde gerçekleştirilir.

Değişim için firmamıza ürün göndermeden önce sizlere daha hızlı bir hizmet verebilmemiz için 0 541 976 35 76 whatsapp numaramızdan yazılı olarak veya 0850 305 00 85 nolu çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçmenizi rica ederiz.

Değişimlerde ; 1. değişim işlemi için kargo ücreti siz ürünü bize gönderirken ve biz ürünü değiştirip tarafınıza kargolarken kargo ücretini biz karşılıyoruz.Sonraki değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadelerde ; ücret iadeleri kapıda ödeme ücreti ve kargo ücreti kesintileri yapılarak iade edilecektir.