WhatsApp Destek
KÖYLERİMİZE PTT KARGO ile Teslimat İmkanı !
KAPIDA ÖDEME ve HIZLI TESLİMAT !
TEN Ürünlerinde MEGA KASIM İNDİRİMLERİ !
100 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO !
headset Tıkla Ara

Hakkımızda

Birçok kişi korse ve vücut şekillendirici ürünlerin kilolu kadınlar için üretildiğini düşünür. Aslında durum bundan oldukça farklı. Kadınların çoğu yuvarlak hatlarının giydikleri tüm kıyafetlerde belli olmasını isterler. Belin inceliğini vurgulamak ve vücudun şekilli görünmesini sağlamak kilodan bağımsızdır. Biz de kadınların saten gibi en ince kumaşları bile yüksek özgüvenle giymesine yardımcı oluyoruz. 

Sunduğumuz geniş ürün gamı,  kadınların istedikleri harika görüntüye kavuşmasına izin veriyor. Farklı renk seçenekleriyle bembeyaz bir elbiseyle ya da koyu renk pantolonlarla vücut şekillendirme korsesini kullanmak mümkün. 

Anında 1-2 beden ince görüntü sağlayan ürünlerin yanı sıra vücudun farklı bölümlerini toparlayan ürünler de mevcut. Dar bir elbisenin altında giydiğiniz korseyle bel ve kalça bölgelerinizi toparlayabilirsiniz. Ya da yaz aylarında özel kumaşlardan üretilen ve karın bölgesini toparlayan korse modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Tüm bu farklı ürünleri Ornela Korse kalitesi ve güveniyle en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Toparlama ve sıkılaştırma özelliğine sahip korseler, günlük kullanımın yanı sıra gece elbiseleriyle de kullanılabilir. Gün boyunca kadınların rahatlığını amaçlayan bu korseler, her mevsimde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Kadın giyimindeki tecrübemizle kadınların her ortamda güçlü hissetmesine yardımcı oluyoruz. Vücudunuza en uygun korseyi seçin ve güçlü adımlarla ilerleyin!

MİSYONUMUZ

Kadınların hayalini kurduğu kum saati görüntüsünü elde etmesine yardımcı oluyoruz. Mevsim şartlarına uygun yüksek kaliteli ürünler sayesinde kadınların harika görünürken rahatlıklarından da ödün vermemesini sağlıyoruz. 

Misyonumuz tüm kadınların herhangi bir elbise içerisinde kusursuz bir görüntüye ulaşması. Özel korse ve şekillendirici tasarımları sayesinde amacımız, her koşulda kullanılabilecek ürünler sağlamak. Yüksek kaliteli özel kumaş seçimimizle rakiplerimizden daha yüksek konfor sağlamayı hedefliyoruz. 

Müşteri odaklı yaklaşımımız ise müşterilerimizin satın alma sürecinde ve ürün kullanımı sırasında kusursuz bir deneyim yaşamasına izin veriyor.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşayan kadınlara ulaşarak günlük hayatlarında rahat kullanabilecekleri vücut şekillendirici , sıkılaştırıcı ve toparlayıcı korse ürünleri sunmak istiyoruz.

Bu amaç doğrultusunda rekabetçi piyasada ürün kalitesi ve ürün gamıyla fark yaratmak için çaba gösteriyoruz.  

Vücut şekillendirme ürünleri alanında yaşanan tüm gelişmeleri takip ederek en yeni ürünleri en kısa sürede müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini arttırarak her zaman piyasadaki rakiplerimizin bir adım önünde olmak istiyoruz. 

Böylelikle çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlar için artı değer üretme amacı doğrultusunda durmadan çalışıyoruz.trendyol
n11
gittigidiyor
eptt
hepsiburada
amazon